Park I.

Novinka

Technika: olej na plátne

Rozmer: 80X60CM

Autor: Iveta Kormanová

Ten kto žije v súlade s prírodou, nikdy nebude chudobný pretože najmohutnejším a najvľúdnejším útočiskom je príroda a kto ju naozaj miluje nachádza všade krásu.

A práve túto krásu zachytáva vo svojich maľbách Iveta Kormanová, ktorá sa narodila v Košiciach.

0904052855

Vyučená fotografka už r.1987 zachytávala svojím fotoaparátom rôzne scenérie prírody, ktoré následne prenášala na plátno. Vzdelanie ďalej rozvíjala v sieťotlači, reklamných a propagačných sférach, ručnom písmo maliarstve, v maľovaní smaltovou technikou a iných maliarskych technikách, výrobe maľovaných darčekových predmetov či tvorivých dielňach.

Nadanie a usilovnosť vo výtvarnom umení jej pomohlo dosiahnuť nemalých úspechov. Viacero autorských výstav, celoeurópske súťaže či účasť na významných sympóziách kde získala mnoho ocenení a ešte väčší rozhľad.

Výtvarná tvorba je charakteristická krajinomaľbou a zložitá technika Vás v niektorých obrazoch zavedie do obdobia starých majstrov. Teplo a pohoda vyžarujúca z scenérie je balzamom na dušu. Výtvarníčka sa často pohráva so svetlom, ktoré vnáša do svojich obrazov a tým prináša nádej a vieru v niečo čo je pred nami. Do predu, za svetlom.

490,00 €