Jolana Palajová (SK)

Jolana Palajová (SK)
je rodáčka z Novej Bane, ktorá žije v Žiari nad Hronom. Maľovaniu sa venuje od detstva. V Novej Bani navštevovala ľudovú školu umenia.
Vyštudovaná agronómka na VŠP v Nitre, sa venuje maľbe zátiší, prírodných scenérií, dedinských zákutí, tiež mestských motívov.
Tomuto koníčku venuje všetok voľný čas. V minulosti sa venovala aj športovej streľbe, v ktorej dosahovala ocenenia, no prevážila záľuba k umeniu.
Zúčastňuje sa takisto výtvarných súťaží, má ocenenia s celoslovenskej a krajskej súťaže Výtvarné spektrum. Absolvovala veľké množstvo sympózií na Slovensku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Nemecku a na Ukrajine.

DIELA V PONUKE

Kvety IV.

Autor: Jolana Palajová (SK) Technika: Olej na plátne Rozmer: 70X50CM Jolana Palajová (SK) je rodáčka z Novej Bane, ktorá žije v Žiari nad Hronom. Maľovaniu sa venuje od detstva. V Novej Bani navštevovala ľudovú školu umenia. Vyštudovaná agronómka na VŠP v Nitre, sa venuje maľbe zátiší, prírodných scenérií, dedinských zákutí, tiež mestských motívov. Tomuto koníčku venuje všetok voľný čas. V minulosti sa venovala aj športovej streľbe, v ktorej dosahovala ocenenia, no prevážila záľuba k umeniu. Zúčastňuje sa takisto výtvarných súťaží, má ocenenia s celoslovenskej a krajskej súťaže Výtvarné spektrum. Absolvovala veľké množstvo sympózií na Slovensku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Nemecku a na Ukrajine.

470,00 €